SOME specialista [Czech Republic]

  $ads={1}Na sociálních sítích se pohybuješ jako ryba ve vodě? Umíš napsat vtipný post na Facebook i brandový příspěvek na LinkedIn?

Nehledáme někoho, kdo bude „jen“ dávat příspěvky na Facebook.Hledáme zodpovědnou osobu, která bude umět komunikovat s našimi klienty, bude rozlišovat jednotlivé platformy a bude vědět, jaký typ komunikace zrovna využít. Pokud máš rád/a tvůrčí práci, kde je potřeba být vážný, ale zároveň si musíš umět udělat i legraci, přidej se k nám. Pošli nám svůj životopis a třeba se právě ty staneš naším novým kolegou. Spolu se životopisem zašlete odkazy na vámi spravované profily.

Náplň práce

  • Správa profilu na FB a IG– budete mít na starosti profil společnosti, odpovídat na komentáře příspěvků na denní bázi a plánování nadcházejících příspěvků.
  • Správa profilu na LinkedIn – budete mít na starost jak profil společnosti, tak jejích představitelů. Součástí správy je plánování příspěvků i aktivní odpovědi na komentáře pod příspěvky.
  • Správa profilu TIkTok – budete mít na starosti nejen odpovědi na komentáře pod příspěvky, ale také tvorbu krátkých videí vhodných na tuto platformu.
  • Správa profilu YouTube – budeš hlídat obsah našeho kanálu na YouTube, přidávat Shorts a dozorovat celkovou vizuální stránku kanálu.
  • V budoucnu se pod tvá křídla přidá i Twitter.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Výborná orientace v prostředí všech sociálních sítí
  • Cit pro komunikaci – jinak mluvíš na FB, jinak na LinkedIn
  • Musíš skvěle ovládat českou gramatiku – denně budeš ukazovat psaný projev za společnost, takže musí být perfektní.
  • Samozřejmostí je klasika – potřebujeme, aby ti nebyla cizí samostatnost, flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Aktivní řidič – řidičské oprávnění sk.B – občas tě čeká výjezd na naše eventy, aby sis zajistil/a obsah na sítě

Nástup: dohodou

Nebudeme-li vás kontaktovat do 3 týdnů od obdržení vašeho životopisu, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jinému kandidátovi.

Pohovorem vás provede

Kateřina Ponikvová

Typ pracovního poměru

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

SŠ/VŠ vzdělání s maturitou

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال